Sakarya Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Sakarya Sağlık Bakanlığı Sakarya Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Sakarya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Var
Telefon: 0264 444 5400
Adres: Merkez: Adnan Menderes Caddesi Sağlık Sokak No.195 Adapazarı/Sakarya
Korucuk Kampüs: Korucuk Mah. Sakarya Tel: 0264 255 2106-13
Doğum Evi (Kadın Doğum Kampüsü): Taputçular Mahallesi Fabrika Caddesi Müftülük Arkası
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi

sakarya egitim arastirma hastanesi binasiHastanemiz, 1951 yılında Sakarya Devlet Hastanesi ismiyle 100 yataklı olarak hizmet vermeye başlamıştır. Bakanlığımızın Sağlık Eğitimi Genel Müdürlüğünün 10.11.2006 tarih ve 6625 sayılı yazısı ile hastanemiz, İstanbul Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı genel nitelikli eğitim ve araştırma hastanesi niteliğine sahip olarak Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi adını almıştır.

Ardından 05.06.2009 tarihinde imzalanan işbirliği protokolü ile Sakarya Üniversitesi Tip Fakültesi için Uygulama ve Araştırma Hastanesi olarak da hizmet vermeye başlamıştır. 05.08.2011 tarihinde Saglik Bakanligi ve Sakarya Üniversitesi Tip Fakültesi arasinda yapilan protokol ile T.C. Saglik Bakanligi Sakarya Üniversitesi Egitim ve Arastirma Hastanesi olarak birlikte hizmet vermeye baslamistir.

Sağlık Hizmet sunumunun hizmet rolüne uygun olarak yapılandırılması amacıyla 26.08.2014 tarih 5524.764 sayılı makam onayı ile uygun görülmüş ve Sakarya Kadın Dogum ve Çocuk Hastanesi müstakil statüsünden kaldırılarak ‘Sağlık Bakanlığı Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ adıyla ve tek hastane yöneticiliği idaresi altında birleştirilmiştir.

Toplam tescilli yatak sayısı (Yogun Bakim Dahil) 800 olup, kullanılan toplam yatak sayısı (Yogun bakim dahil) 775 hasta yatağı ile hizmet vermekte olan hastanemiz gerek personel kadrosu gerekse yatak sayısı ve de tıbbi donanım olarak gelişmesine devam etmektedir. Hastanemizde Bakanlığımızca ve Üniversitemizden Klinik Şefleri / Klinik ve Eğitim Sorumluları hizmet vermektedir.

Ilk klinik şefimiz Ekim-2008 tarihinde göreve başlamış olup, 10.11.2008 tarihi itibariyle Göz, Intaniye, Ortopedi ve Travmatoloji, Kardiyoloji, Kadın Hastalıkları ve Dogum, Dâhiliye, Acil Tip, Radyoloji, Kalp Damar Cerrahisi, Anestezi ve Reanimasyon, Mikrobiyoloji, Biyokimya, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, KBB, Dermatoloji, Genel Cerrahi, Onkoloji, Patoloji, Psikiyatri, Gastroenteroloji ve Romatoloji gibi birçok dalda eğitim kliniği olarak ve hemen bütün branşlarda sağlik hizmeti vermekteyiz.

Sakarya Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma HastanesineAdnan Menderes Caddesi Sağlık Sokak No.195 Adapazarı/Sakarya adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0264 444 5400 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir