Samsun Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Samsun Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Samsun Dr. Kamil Furtun Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0362 440 0043
Adres: Atatürk Bulv. Reşadiye Mah. Osmaniye Cad. Dr.Mehmet Aydın Sağlık Kompleksi İlkadım/ Samsun
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Samsun Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Hastanesine Atatürk Bulv. Reşadiye Mah. Osmaniye Cad. Dr.Mehmet Aydın Sağlık Kompleksi İlkadım/ Samsun adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0362 440 0043 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir