Samsun Vezirköprü Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil Sonuçları

Samsun Vezirköprü Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Samsun Vezirköprü Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi
Halk Dilindeki Adı: Vezirköprü Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0362 647 1275
Adres: Fazıl Ahmet Paşa Mah. 121 Sok. No:7 pk:55900 Vezirköprü/Samsun
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Samsun Vezirköprü Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezine Fazıl Ahmet Paşa Mah. 121 Sok. No:7 pk:55900 Vezirköprü/Samsun adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0362 647 1275 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir