Selçuk Üniversitesi Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Telefon Numarası: 0332 241 5000
Faks: 0332 241 6065
Hastane Randevu Telefon: 444 2133
Adres: Selçuk Üniversitesi Alaaddin Keykubad Kampüsü 42025 Selçuk/Konya
E-Posta: seltiphastanesi@selcuk.edu.tr
Poliklinik Çalışma Saatleri: Hafta içi 08.00 – 12.00 / 13.00 – 17.00

Selçuk Üniversitesi Hastanesi tahlil sonuçları bilgilerinizi öğrenmek için;

  • T.C Kimlik No
  • Doğum Tarihi bilgileriniz gerekir.

Selçuk Üniversitesi Hastanesi Tahlil Sonuçları bilgilerinizi öğrenmek için aşağıda bulunan Tahlil Sonuçları Butonuna tıklamanız gerekir.
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

selçuk üniversitesi hastanesi binasıSelçuk Üniversitesi Hastanesine adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0332 241 5000 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir