Şereflikoçhisar Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Şereflikoçhisar Devlet Hastanesi
Telefon Numarası: 0312 687 17 54
Faks: 0312 686 50 09
Randevu Telefonu: 182 (Hastane Randevu Merkezi)
Adres: Mehmet Akif Ersoy Mahallesi E-90 Karayolu üzeri Şereflikoçhisar / Ankara
İnternet Sitesi: http://www.sereflikochisardh.gov.tr/
E-Posta: skhisardh@hotmail.com
Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Şereflikoçhisar Devlet Hastanesine Mehmet Akif Ersoy Mahallesi E-90 Karayolu üzeri Şereflikoçhisar / Ankara adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçları www.tahlil-sonuclari.com adresi aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0312 687 17 54 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir