SSS

Tahlil Sonuçlarımı Nasıl Öğrenebilirim?

Ana Sayfamızdaki Şehir Seçiniz veya Ara bölümünden tahlil yaptırdığınız hastanenizi bulduktan sonra kırmızı kutucuk olan Tahlil Sonuçları butonuna tıklayarak hastanenizin resmi internet sitesindeki tahlil sonucu öğrenme sayfasına ulaşacaksınız. Burada her hastanenin kendisine has bir sorgu ekranı vardır. Bazı hastanelerde sadece TC Kimlik Numarası istenirken bazı hastanelerde ise T.C Kimlik No, Doğum Yılı, İşlem numarası, Güvenlik kodu gibi bilgiler istenmektedir. Bu bilgileri doğru olarak girdiğiniz zaman kişisel tahlil sonuçları sayfanıza ulaşabilirsiniz.

Aradığım Hastaneyi Bulamıyorum. Ne yapmalıyım?

Sitemizde aradığınız hastaneyi bulamıyorsanız iletişim sayfamızdan editörlerimize durumu bildiriniz. İlgili hastanenin tahlil sonuçları sayfası en kısa zamanda sistemimize eklenecektir.

Hastanemi Buldum Ama Tahlil Sonuçları Butonuna Tıklanmıyor. Ne yapmalıyım?

Tahlil Sonuçları butonu tıklanamayacak şekilde ise o hastanenin online tahlil sonucu öğrenme hizmeti bulunmuyor demektir. Böyle bir durumla karşılaştığınız zaman ilgili hastanenin diğer iletişim bilgilerinden faydalanmanız gerekmektedir.

Tahlil Değerlerim Nasıl?

Tahlil değerlerinizi en iyi yorumlayacak kişi kendi hekiminizdir. İnternetten edineceğiniz bilgiler herkes için geçerli ve doğru olmayabilir. Tahlil Değerleri sayfamızda bulunan bilgiler genel olarak tahlil sonuçları hakkında merak ettiklerinizi bulabileceğiniz sayfamızdır.

 

3 Yorum Var

  1. abc 11 Ağustos 2016 Reply
    • admin 12 Ağustos 2016 Reply
  2. Eda 12 Kasım 2016 Reply

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir