Sincan Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları, hastanenin nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, laboratuvar sonuçları, telefon, faks ve mail adresi bilgilerini içerir. Ayrıca tahlil sonuçlarınızı hastane verilerinden öğrendikten sonra tahlil değerlerinizin ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

Hastane: Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi
Telefon Numarası: 0312 272 62 40
Faks: 0312 273 51 51
Randevu Telefonu: 182 (Merkezi Hastane Randevu Sistemi)
Adres: Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, Tuğra Anıtı Yanı Sincan / Ankara
İnternet Sitesi: http://www.sincandevlethastanesi.gov.tr
E-Posta: ankaradhs18@saglik.gov.tr
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Sincan Devlet Hastanesine Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, Tuğra Anıtı Yanı Sincan / Ankara adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçları  aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0312 272 62 40 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir