Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: İstanbul (Avrupa) Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Şişli Hamidiye Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Çocuk Acil: Var
Büyük Acil: Var
Telefon: 0212 373 5000
E-Posta: info@sislietfal.gov.tr
Adres: Halaskargazi Cad. Etfal Sok., 34360 Şişli / İstanbul
Nişantaşı Semt Polikliniği: Vali Konağı Cad. Poyrazcık Sok. No:31 Nişantaşı / İstanbul Telefon: 0212 247 93 50

Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi tahlil sonuçları bilgilerinizi öğrenmek için;

 • T.C Kimlik No (Zorunlu)
 • Hasta No veya,
 • Müraacat No veya,
 • Barkod No bilgilerinden birini girmeniz gerekir.

Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları bilgilerinizi öğrenmek için aşağıda bulunan Tahlil Sonuçları Butonuna tıklamanız gerekir.
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.
Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesine Halaskargazi Cad. Etfal Sok., 34360 Şişli/istanbul adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz.

Herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0212 373 5000 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Sitemizin ilgili hastane ile bir bağlantısı yoktur. Tahlil Sonuçları ekranına en kısa yoldan ulaşmanızı sağlayan bir sivil proje girişimidir. Sistem ile ilgili görüş,öneri ve dileklerinizi sayfamızın alt kısmında paylaşabilirsiniz. Hastane ile ilgili konularda bilgi almak için ilgili hastanenin iletişim kanallarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Acil Şifalar Dileriz.
Tahlil-Sonuclari.Com

Yorumlar

  1. admin Yazar

   Şişli Etfal Hastanesinin tahlil sonuçları sayfasında geçici bir sorun görünmekte. Hastane gerekli güncellemeleri en kısa zamanda yapacak ve sistem çalışacaktır. Anlayışınız için teşekkür eder acil şifalar dileriz.

  2. Sima Ozbek

   Yil 2016 Ekim bu tahlil sonuclari siteniz hala calismiyor ve biz hastalara bir fayda saglamiyor. Bu devirde Tahlil sonuclarimi niye ben de buradan goremiyorum.

 1. meti

  Halen açılmıyor sayın yönetici lütfen ilgilenin ya da istediğimiz sonuçları print yapıp bize versinler. Eğer orada devlet sizi memur diye alıp. hastahanenin Bilgi İşlem bölümüne kyup bu işleri takip edin ve yapın dediyse halka hizmeti verin. Bu halk sizin maaşınızı ödüyor herkes görevini yapsın lüten …

  1. admin Yazar

   Sitemizin her hangi bir hastane ile bağı bulunmamaktadır. Tahlil-Sonuclari.com sitesi bütün hastanelerin tahlil sonuçları sayfalarını içeriğinde barındıran bir internet projesidir ve hiç kimsenin maaş ödemesi ile çalışmamaktadır. İlgili herhangi bir şikayet veya rahatsızlığınızı sayfamızda bulunan hastanenin iletişim kanallarından yapabilirsiniz. İyi günler ve acil şifalar dileriz.

 2. Omurcan Sözen

  Yapılan sey bu mu hasta sonuçları gormemeli mi bu panates ne anlasilir gibi degil acaba aldıklarını kendilerine helal goruyorlarmi bihayli merak icindeyim.

  1. admin Yazar

   Malesef Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları sayfasında sorun bulunmaktadır. İlgili hastane bilişim görevlileri sorun ile ilgilenmektedirler. Sitemizin hastane ile resmi veya gayri resmi bir bağı yoktur. Bu yüzden sorunu düzeltmek adına bir çalışma yapmamız mümkün değildir. Gerekli onarım işlemlerinin en kısa sürede tamamlanacağını umuyoruz. Onarım işlemi sonrası hastanede yaptırdığınız tahlillerinize buradan online olarak ulaşabileceksiniz. Acil şifalar dileriz…

 3. sadullah

  Bana 15 gun icinde tahlil sonuçlarin mesaj olarak size gelecek diye 25 gun oldu gelen mesaj yok merak ediyorum teknik bir problem varsada mesajla bildirmeleri geremiyormu bu nasil bir ilgisizlik bunun adida sağlık

 4. Turgut

  Kardeşim bu devirde bir portal bu kadar kötü mü olur ? site açılmıyor otur bekle yine dene netice kavanoz hatice yapmayın beyler bi zahmet bu işi halledin Fransaya karşı ayıp oluyor ama

 5. Çetin

  Yukardaki yorumlara katılmamak mümkün değil,bakımda,fazla yoğun,ulaşılamıyor gibi kıvırmaları bırakıp gerçek yoğunluklta bile sorunlara ya da sorulara cevap verecek bir site oluşturulmasını,benzerlerinde bu olayın nasıl çözülebileceğinin örneklerle sabit olan bu durumun yetersiz bilgi birikimden kaynaklı personel ya da yapımdan kaynaklandığını müşahede etmekteyiz.Gereğinin acilen yapılmasını İSTİYORUZ.

 6. admin Yazar

  Hastanenin tahlil sonuçları kısmında bir sorun görünmüyor. Farklı bir bilgisayardan tekrar giriş deneyiniz.

  1. Ekrem

   Nasıl bir sorun gözükmüyor. Tahlil sonuçlarına tıklıyorsun randevu sayfasına yönlendiriyor bu ne saçmalık bi sonucumuzu alamıyoruz. Millet uzaya çıkar bizim derdimize bak!

 7. Sevda

  Sistemde hala sorun var.Tahlil sonuçlarımızı göremiyoruz.Ne zaman düzelecek bu konuda bilgi verin en azindan?

 8. Gözde

  Telefon numaram yalnış girildiği için tahlil sonuçlarımı göremiyorum yardımcı olursanız sevinirim tahlil sonuçlarına ulaşmam lazım acil

 9. Ahmet Zeki GÜRBÜZ

  İlk kayıt olurken kullandığım cep telefonum artık kullanımda olmadığı için maalesef bana gönderilen doğrulama kodu elime geçememektedir.
  Bunun düzeltilmesi için ne yapılması gereklidir.
  Yardımcı olursanız müteşekkir kalacağım.
  Saygılarımla.
  AhmetZeki

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir