Suluova Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Suluova Devlet Hastanesi
Telefon Numarası: 0358 417 80 00 (5 Hat)
Faks: 0358 417 18 43
Randevu Telefonu: 182 (Hastane Randevu Sistemi)
Adres: Hürriyet Mah. Hastane Cad. No: 16 Suluova / Amasya
İnternet Sitesi: http://www.suluovadh.gov.tr
E-Posta: suluova@suluovadh.gov.tr
Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Suluova Devlet Hastanesine Hürriyet Mah. Hastane Cad. No: 16 Suluova / Amasya adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçları www.tahlil-sonuclari.com adresi aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye Hürriyet Mah. Hastane Cad. No: 16 Suluova / Amasya telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir