Tekirdağ Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Tekirdağ Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Tekirdağ Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0282 262 0022
Adres: Gündoğdu-turgut Mahallesi Osmangazi Bulvarı 43/2 D-110 Yol Üzeri Afad Karşısı(Tekirdağ Özel Halk Otobüsü 10 Nolu Güzergahı) Süleymanpaşa-Tekirdağ
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Tekirdağ Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesine Gündoğdu-turgut Mahallesi Osmangazi Bulvarı 43/2 D-110 Yol Üzeri Afad Karşısı(Tekirdağ Özel Halk Otobüsü 10 Nolu Güzergahı) Süleymanpaşa-Tekirdağ adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir