Tekirdağ Marmara Ereğlisi İlçe Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Tekirdağ Marmara Ereğlisi İlçe Devlet Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Marmara Ereğlisi İlçe Devlet Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0282 613 2410
Adres: Bağlar Mevkii Dereağzı Mahallesi 10016 Sokak No:9 Marmaraereğlisi/Tekirdağ
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Tekirdağ Marmara Ereğlisi İlçe Devlet Hastanesine Bağlar Mevkii Dereağzı Mahallesi 10016 Sokak No:9 Marmaraereğlisi/Tekirdağ adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0282 613 2410 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir