Tokat Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Tokat Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Tokat Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0356 215 0070
Adres: Parakente Mah. Gop Bulvarı Sgk Karşısı No:333 Merkez/Tokat
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Tokat Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesine Parakente Mah. Gop Bulvarı Sgk Karşısı No:333 Merkez/Tokat adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0356 215 0070 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir