Trabzon Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları

Trabzon Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Trabzon Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0462 227 7777
Adres: Yaylacık Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı Düzköy Kavşağı Karşısı No:2 Akçaabat/Trabzon
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Trabzon Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesine Yaylacık Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı Düzköy Kavşağı Karşısı No:2 Akçaabat/Trabzon adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0462 227 7777 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir