Trabzon Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Trabzon Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Trabzon Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0462 341 5656
Adres: Ana Bina Numune Kampüsü: İnönü Mah. K.Maraş Cad. Kanuni Eah. Numune Kampüsü Ortahisar/Trabzon
Ek Bina Kaşüstü: Kaşüstü Mah. Topal Osman Sokak No:7 Yomra / Trabzon
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Trabzon Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesine İnönü Mah. K.Maraş Cad. Kanuni Eah. Numune Kampüsü Ortahisar/Trabzon adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0462 341 5656 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir