Trabzon Maçka Ömer Burhanoğlu Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Trabzon Maçka Ömer Burhanoğlu Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Maçka Ömer Burhanoğlu Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0462 512 1187
Adres: Maçka Merkez Mah. İsmet Zeki Eyüboğlu Cad. No:1 Maçka / Trabzon
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Trabzon Maçka Ömer Burhanoğlu Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesine Maçka Merkez Mah. İsmet Zeki Eyüboğlu Cad. No:1 Maçka / Trabzon adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0462 512 1187 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir