Trakya Üniversitesi Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi (Hastane)
Telefon Numarası: 0284 236 0909
Faks: 0284 235 3451
Adres: Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi 22030 Balkan Yerleşkesi / EDİRNE
E-Posta: bashekim@trakya.edu.tr
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Trakya Üniversitesi Hastanesine Balkan Yerleşkesi / EDİRNE adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0284 236 0909 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorumlar

 1. Zamir Küçükbakan

  Sayın yetkili , Trakya Üni.hastahanesi Radyoloji bölümünde ****** baş vuru nosu ile 06.04.2015 Tarihinde beyin emarı çektirdim raporunuzu 21.04.2015 tarihinde alabileceğimi belittiler .O gün gittiğimde raporun çıkmadığını söylediler ,internetden takip etmemi söylediler . İnternetten baktığımda kabul edilmemiş ,rapor yazılmamış diye ibare yazılı raporumu ne zaman alabilirim bilgi verilirse sevinirim saygılarımla.

  1. admin Yazar

   İyi günler Zamir Küçükbakan. Sitemiz hastanelerin tahlil sonuçları sayfalarının bulunduğu bir kısayol projesidir. Hastaneler ile herhangi bir bağımız bulunmamaktadır. Sorununuzu hastanenin iletişim bilgilerinden yetkili kişiye ulaşarak çözebilirsiniz.

 2. Mustafa Topal

  Ben Mustafa Topal patoloji raporumu öğrenmeye çalıştım.Bitane buldum ama buradakimi yoksa Ankara’dan gelecek olanmı bilmiyorum Tarih eklenmemiş veya bir yer her türlü yardım lütfen (Admin)

  1. admin Yazar

   Sizin tahlil sonuçlarınızı bizim görmemiz mümkün değil Mustafa Bey. Tahlil Sonuçları sitemizin ilgili hastane ile bir bağı yoktur. Hangi sonuçlara ulaştığınızı kontrol etmek için telefon ile iletişim kurmanızı tavsiye ederiz. Acil şifalar…

 3. Hakan

  2 sene önce hastanenizde kan vermistim kanda pozitiflik çıktı hepatit taşıyıcılığı o belgeye ulaşma şansım var mı hastaneniz tarafından ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir