Tuzla Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: İstanbul- (Anadolu)- Tuzla Devlet Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Tuzla Devlet Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0216 494 0952
Adres: İçmeler Mah. Enise Sok No:5 Tuzla / İst Cemile Şevket Belgen:postane Mahallesi Istasyon Caddesi No: 34940-Tuzla Tel:2164461113 Mimar Sinan Şifa:sifa Mahallesi Emiroglu Caddesi Hakan Sok No:2 34950-Tuzla Tel:2164751770
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Tuzla Devlet Hastanesine İçmeler Mah. Enise Sok No:5 Tuzla / İst Cemile Şevket Belgen:postane Mahallesi Istasyon Caddesi No: 34940 -Tuzla adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0216 494 0952 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir