Üsküdar Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: İstanbul- (Anadolu)- Üsküdar Devlet Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Üsküdar Devlet Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0216 474 7900
Adres: Anabina (Eski Polis Hastanesi): Barbaros Mahallesi Veysipaşa Sokak No:14 Koşuyolu Üsküdar İstanbul Validebağ(Eski Öğretmenler Hastanesi):kalfaçeşme Sokak No:1 Koşuyolu Üsküdar İstanbul Doğancılar Semt Polikliniği:halk Caddesi Sunar İş Hanı No:37 Üsküdar İstanbul
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Üsküdar Devlet Hastanesine Barbaros Mahallesi Veysipaşa Sokak No:14 Koşuyolu Üsküdar İstanbuladresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0216 474 7900 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir