Üsküdar Haydarpaşa Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları

Üsküdar Haydarpaşa Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: İstanbul- (Anadolu)- Üsküdar- Haydarpaşa Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Haydarpaşa Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Çocuk Acil: Var
Büyük Acil: Var
Telefon: 0216 542 3232
Adres: Tıbbiye Cad.No:40 Üsküdar / İstanbul
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Üsküdar Haydarpaşa Numune Eğitim Ve Araştırma HastanesineTıbbiye Cad.No:40 Üsküdar / İstanbul adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0216 542 3232 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir