Üsküdar Zeynep Kamil Kadın Ve Çocuk Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları, laboratuvar-test-tetkik sonuçları, telefon, adres ve ulaşım bilgilerini içerir. Ayrıca kan tahlil sonuçlarınızı hastane verilerinden öğrendikten sonra tahlil değerlerinizin ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

Kurum Adı: İstanbul- (Anadolu)- Üsküdar- Zeynep Kamil Kadın Ve Çocuk Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Zeynep Kamil Kadın Ve Çocuk Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Çocuk Acil: Var
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0216 391 0680
Adres: Merkez: Zeynep Kamil Mahallesi, Dr.Burhanettin Üstünel Caddesi, No:10 34668 Üsküdar-istanbul (Doğum Acil Var) Murat Reis Semt Pol:murat Reis Mah. Koncagül Sk. No: 13 Üsküdar / İstanbul Tel:216 334 94 00
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Üsküdar Zeynep Kamil Kadın Ve Çocuk Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesine Zeynep Kamil Mahallesi, Dr.Burhanettin Üstünel Caddesi, No:10 34668 Üsküdar-istanbul adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0216 391 0680 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorumlar

  1. nurten sipahioğlu

    Merhaba, bilgilerimi girdigim halde tahlil sonuclarimi goruntuleyemiyorum. Acaba sonuclara nasil ulasabilirim.
    saygilar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir