Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Yeditepe Üniversitesi Hastanesi
Telefon : 0216 578 4000
Fax : 0216 469 3796
İlçe : Kadıköy
Adres : Devlet Yolu Ankara Caddesi No:102-104 34752 Kozyatağı – Kadıköy – İstanbul
E-posta : infohastane@yeditepe.edu.tr
Web Sitesi : www.yeditepehastanesi.com.tr
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Yeditepe Üniversitesi Hastanesine Devlet Yolu Ankara Caddesi No:102-104 34752 Kozyatağı – Kadıköy – İstanbul adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0216 578 4000 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorumlar

 1. admin Yazar

  İyi günler Mehtap Hanım. Sayfamızdaki Tahlil Sonuçları yazan kırmızı butona tıkladıktan sonra. Online hizmetlere girmeniz gerekmektedir. Buraya hastanede kayıtlı mail adresiniz ve hasta protokol numaranızı yazarak giriş yapabilirsiniz. Acil şifalar dileriz.

 2. Esen KARAOĞLU

  Merhaba. hastanenizde hasta olarak kayıtlı olan Ege TURAN’ın 01 Kasım 2015 – 01 Haziran 2016 ayları arasında yaptırılan tahlil sonuçlarını alabilmem mümkün mü? Ben Ege TURAN’ın annesi, Esen KARAOĞLU’yum. Tahlil sonuçlarını;

  1. admin Yazar

   Tahlil sonuçlarını kendiniz sorgulamanız gerekmektedir. Kişisel bilgilerinizi yayınlamamak adına yorumunuzu düzenledik. İyi günler dileriz.

 3. Pinar

  Merhabalar ben 9 yil once hastanenizde romatoloji bolumunde tedavi gordum onlin hizmetlerden giriyorum yapılan tahlilleri görüyorum fakat tahlil sonuclari cikmiyor bana yardimci olabilirmisiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir