Zonguldak Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Zonguldak Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0372 268 3222
Adres: Tepebaşı Mah. Değirmenbaşı Sok.No: 145 Rüzgarlımeşe / Zonguldak
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Zonguldak Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesine Tepebaşı Mah. Değirmenbaşı Sok.No: 145 Rüzgarlımeşe / Zonguldak adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0372 268 3222 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir