Zonguldak Uzun Mehmet Göğüs Ve Meslek Hastalıkları Hastanesi Tahlil Sonuçları

Zonguldak Uzun Mehmet Göğüs Ve Meslek Hastalıkları Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Kurum Adı: Zonguldak Uzun Mehmet Göğüs Ve Meslek Hastalıkları Hastanesi
Halk Dilindeki Adı: Uzunmehmet Göğüs Ve Meslek Hastalıkları Hastanesi
Çocuk Acil: Yok
Büyük Acil: Yok
Telefon: 0372 251 4361
Adres: Mithatpaşa Mah. Sağlık Sok. No:35/a Merkez/Zonguldak
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Zonguldak Uzun Mehmet Göğüs Ve Meslek Hastalıkları Hastanesine Mithatpaşa Mah. Sağlık Sok. No:35/a Merkez/Zonguldak adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0372 251 4361 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Com

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir